On suur, suur rõõm teatada oma klientidele, et minu kulmutehnikate hulka on lisandunud ka Brow Henna. Tegemist on täiesti loodusliku hennavärviga, mis on loodud kulmudele. Väga paljud huvilised arvavad ja küsivad, et henna jääb ju punane. Ei, kulmuhenna ei jää punane! Kulmuhennal on olemas mitmeid erinevaid värvitoone, nii täiesti heledatele klientidele, kui ka täiesti tumedatele.

Kulmuhenna püsib nahal 5-14 päeva. Püsivus sõltub mitmetest aspektidest, nii nagu ka keemilise värvi puhul. Allpool on leitav võrdlus kulmuhenna ja keemilise kulmuvärvi kohta.

Isiklikust kogemusest võin kinnitada, et kulmuhenna on suureks abiks klientidele, kellele ei hakka keemiline värv ei nahale ega karvale. Just mina ise olen üks sellistest inimestest – värvi kasvõi kolm korda järjest, mitte midagi ei muutu. Kulmuhenna hakkas aga koheselt nii nahale kui ka karvale ning püsis nahal kenasti 9 päeva – viimastel päevadel ausalt öeldes õli ei pannud, et vee eest kaitsta ning samuti läks ka näokoorijat või maski kulmudesse.

Kulmuhennaga on nüüdsest võimalik ka 3D kulmuhoolduse teenus – klient valib ise, kas soovib värvida kulmud keemilise värvi (kasutan Swarzkopf Bonacrom värvi) või kulmuhennaga. Maksumus on ikka sama – esmakordsel külastamisel (mille käigus sobitan kliendile ise või siis kliendiga konsulteerides sobiva kulmukuju, edaspidistel külastustel seda ei ole vaja enam teha) on maksumus 25€ ning regulaarsel külastamisel 20€.
3D kulmuhoolduse kohta loe täpsemalt SIIT