Rahvusvahelise võistluse “Eesti Parim Kulmutehnik 2016” II koha omanik!

Kui ma vaatan oma elus tagasi viie aasta võrra, ei osanud ma uneski näha, et võiksin tegeleda sellega, mida teen täna. Minu lugu ei ole tüüpiline “olen juba lapsepõlvest saadik unistanud saada meikariks”. Ma olen tavaline inimene, kellel veel mõni aasta tagasi oli olematu kunstianne ning puudus igasugune suurem huvi ilumaailma vastu.

Olles tudeng rahvusvahelise õiguse grupis, otsustasin ma päeva pealt oma elus pöörde teha – 2013. aasta ühel talvehommikul ärgates, otsustasin minna meigikooli. Sellest hetkest algaski tee uues suunas. Olen väga õnnelik, et sellise muudatuse tegin ning julgustan kõiki inimesi järgima oma sisetunnet ja soove.
2013. ja 2014. aastatel oli mul suurepärane võimalus osaleda grimeerijana mitmete Balti Filmi- ja Meediakooli tudengite projektides (“Meieküla lood”, “Jätkub”, “Shnegurochka”, He Took The Bottle, But Left The Girl”), lisaks ka mitmetes moeshow’des, sh. Ka Riia Moenädalal assisteerides Eesti meigikunsti absoluutset tippu Katrin Sangla’t. Minu töid on avaldatud veebis avaldatavates välismaistes moeajakirjades, koostöös stilist Mariliin Saar’e, mitmete imeliste modellide ja andekate fotograafidega.

Alates 2014. aastast olen spetsialiseerunud kulmustilistikale, arendades end igapäevaselt nii teiste koolitajate käe all, kui ka iseseisvalt.

2015. aasta teises pooles algas koostöö Ruthie Belle’ga, teostades kulmustilistika ja erinevate tehnikate koolitusti.
2016. aasta kolmanda kvartali lõpuks on minu poolt koolitatud üle 70 õpilase, kes on õppinud kulmustilistikat koos 3D kulmuhooldusega, Ultimate Brow tehnikat, hennaga töötamist, Lash Lift’i.

2016. aasta augustis täitsin enda unistuse läbides microblading koolituse. See mõte keerles mu peas ammu, kuid kuna olen oma töö suhtes väga nõudlik, siis tundsin, et ei olnud veel valmis tegema kellegi näkku midagi nii püsivat nagu seda on microblading. Aasta keskpaigas tuli aga suur enesekindlus ning valisin koolitajaks Baltic Brows Academy Kaunases, Leedus. Valik osutus ainuõigeks ning peale personaalse koolituse läbimist ja pikka harjutamist olen valmis pakkuma teenust laiemale ringkonnale.

Olen tänulik kõikidele klientidele, et olete minu juurde jõudnud! Armastan oma tööd, oma kliente ning teen oma asja südamega.

Armastust, heatahtlikkust ja avatud meelt!

Lydia Feodora Jakson