Tervitame Eesti kulmumaailmas ULTIMATE BROW innovaatilist lahendust!

MIS ON ULTIMATE BROW KULMUHOOLDUS?

Tegemist on imelise lahendusega kõikidele kulmututele või auklike kulmude kandjatele. 2014. aastal vallutasid ilumaailma kulmupikendused, mis aga ei täitnud oma eesmärki päris nii nagu oodatud. Nüüdseks on aga välja töötatud äge lahendus, mille tulemus tõesti püsib 1-3 nädalat (enamasti siiski 2-3 nädalat), ehk siis oluliselt paremini kui keemiline värv. 

Ultimate Brow kulmuhoolduse käigus kantakse Sinu nahale tekstuurgeel, mis on toonitud vastavalt Sinu soovile, kombineerituna Sinu juukse- ja nahatooniga. Geeli peale kandmist Sa ei tunne ning samuti ei tunne Sa seda hiljem oma nahal. Kindlasti võib olla esimesel korral veidi harjumatu, et miski Sinu nahal on, kuid see läheb väga ruttu üle ning edaspidi tunned väikest erinevust vaid sõrmega kulmukaart katsudes. Lisaks geeliga modelleerimisele kitkutakse ja niiditatakse üleliigsed karvad kulmupiirkonnast.

KUI SAGELI MA VAJAN ULTIMATE BROW KULMUHOOLDUST?

Hoolduses võiksid käia orienteeruvalt iga kolme nädala tagant. Samas tempos kasvab ka kulmukarv ning sama-aegselt saab teostada nii geeli värskendamist kui ka karvaeemaldust.

KUIDAS HOOLDADA KODUS OMA KULMUKAART?

Ultimate Brow tehnikas kulmud ei vaja küll otseselt erihooldust, kuid kindlasti tasub meeles pidada mõningaid asjad, mida tohib ja mida ei tohi teha kui kulmud on täidetud geeliga:

  • Määri oma kulmudele igapäevaselt aaloe geeli (tee seda õrnade liigutustega). Aaloe geeli saad osta siit.
  • Ära noki oma uusi kulme. Kui näed servakest või tükikest, mis on veidi lahti, siis ära hakka seda ise ära tirima. See võib lõppeda sellega, et tõmbad lahti rohkem kui see väike tükike ning tänu sellele rikud oma kauni kulmujoone.
  • Kui pesed nägu või dushi all käies läheb kulmudele vett, siis tupsuta need rätikuga kuivaks, mitte ära hõõru.
  • Hoia oma kulme samamoodi nagu ripsmepikendusi (kui Sul need on või on olnud, siis tead, millest ma räägin).
  • Ära aja kulmudesse kreemjaid ja õlijaid tooteid (jumestuskreem, meigieemaldaja, näokreem jne.), need võivad kiirendada geeli lahti tulemist nahalt. Kui aga siiski peaks nii juhtuma, siis puhasta õrnalt nt. vatitikuga. Vaid aaloe geel on geelile sobilik!
  • Kasuta igapäevaselt oma kulmudel väikeses koguses aaloe geeli. See muudab Ultimate Brow geeli pehmemaks, kuid samas ei eemalda seda nahalt, pikendades püsivust.

MULLE EI MEELDI MINU UUED KULMUD, KUIDAS SAAN GEELI EEMALDADA?

Võib juhtuda, et Sulle siiski ei meeldi uus tehnika ning sooviksid geeli oma kulmudelt eemaldada. PALUN ära proovi seda teha ise, kodustes tingimustes!!! Selle tagajärjena võid kergesti eemaldada ka oma kulmukarvad ning olukord võib olla esialgsest seisukorrast kordades hullem. Võta minuga ühendust ning lepime kokku aja, et eemaldaksin kulmudest geeli spetsiaalse vahendiga, see ei maksa Sulle mitte midagi!

MIS ON ULTIMATE BROW TEENUSE MAKSUMUS?

Teenuse maksumus on 30€.

MISSUGUNE ON ULTIMATE BROW TEENUSE AJAKULU?

Teenuse sooritamiseks kulub 60-90 minutit, olenevalt geeliga kaetava ala suurusest ja kulmude üleüldisest seisukorrast.  

Aja broneerimiseks broneeri aeg läbi meie broneerimissüsteemi, saada SMS numbrile +37256847778 või e-mail aadressile info@lydiajakson.com 

Saada palun SMS, sest tihtipeale olen ma hõivatud klientidega ning ei saa siis kõnedele vastata. Tänan! 🙂